po06072015

Poslední aktualizaceso, 11 kvě 2013 11am

Back Jste zde: Emag Periferie Menu Tiskárny a scannery 3D: Stolní scanner

3D: Stolní scanner

3D skener
3D skener
Na skenování obrázků jsme si již zvykli. Sice nám to nějaký ten týden trvalo, ale nakonec jsme se to naučili i tak, že výstup byl adekvátní potřebám a možnostem. Nicméně oskenovat nějaký předmět jste si mohli maximálně tak u profesionálů a za hrubý příspěvek. Nově už můžete skenovat panďuláčky doma, a zadarmo.

Zadarmo rozhodně ne, musíte si jen pořídit patřičné vybavení. Těm lepším a bohatším doporučuji ještě pořídit některou z 3D tiskáren, o kterých jsme vám již "sáhodlouze" vyprávěli.  Nezbývá pak nic jiného, než se zabednit ve svém pokoji a začít klonovat květináče, panenky Barbie, klíče, mince apod.


To není sci-fi, jak jsme pravili, stačí si jen pořídit patřičný skener. Tento, který vám představujeme, je vybavený dvěma kamerami a otočnou plošinkou, na niž umístíte to, co požadujete přenést do virtuálního světa.

Výsledný obraz můžete importovat do některé z mnoha aplikací, které vám umožní následné úpravy a prezentaci. Skenovat můžete i v HD rozlišení. Připravte se jen na velký objem dat. Zatím nejsou informace o ceně tohoto vynálezu, ale určitě se s ním za pár dní setkáte.zdroj: Gadget.com