út28072015

Poslední aktualizaceso, 11 kvě 2013 11am

Back Jste zde: Emag Software Menu Operační systémy Android Android Market: Umřel

Android Market: Umřel

Jedna z nejvíce navštěvovaných stránek světa patřící do rodiny Google a která je jedním z nejnavštěvovanějším katalogem aplikací pro OS Android se přejmenovala.
Končí éra Android Market a začíná éra Google Play. Android Market byl úspěšným obchodem s aplikacemi, Google Play k němu přidává možnosti nakupování hudby, knih a videa.

Na jednom místě, i když s jinou adresou, bychom měli najít mnohem více zábavy. Google Play bude takovou samoobsluhou, ve které je podle jeho tvůrců přes 450 000 aplikací, miliony hudebních souborů a elektronických knih a tisícovky videí.


Rozhodování o nákupu nemusí být bezhlavé, váš výběr se může řídit informacemi od ostatních uživatelů, jejich hodnocením, některé aplikace, videa a hudbu si můžete vyzkoušet před nákupem zdarma. Všechno je na jednom místě, stačí si zvolit jen správnou záložku a vybírat, přehrabovat se, vyzkoušet a hlavně přátelé zaplatit. Na sjednocený shop si cajzli, čehůni a krajani na Moravě budou muset počkat.

Schválně zda-li budete spokojeni se zobrazením stránek ve Firefoxu, či IE? No samozřejmě nebudete, proč by měl Google věnovat pozornost jiným prohlížečům, když má svůj Chrome, kde byl Google Play šit na míru.