31072015

Poslední aktualizaceso, 11 kvě 2013 1pm

Back Jste zde: Emag Old Helios je kvalitní systém pro podnikatele

Helios je kvalitní systém pro podnikatele

Každý podnikatel potřebuje k podnikání systém pro správu svého podnikání, Helios patří mezi ty kvalitní.
V našem státě musí podnikatel prokazovat spoustu formalit. Mnozí to zvládají sami, obzvláště když začínají jako živnostníci nebo malé firmy. Ale ve chvíli, když začnou růst, zjistí, že by potřebovali informační systém pro svoje podnikání nebo svoji firmu. Na našem trhu je téměř 20 let jeden z největších producentů takových informačních systémů, firma Asseco Solutions a.s., která nabízí podnikový informační systém s názvem Helios. Tento systém pokrývá potřeby v různých oblastech podnikání a veřejné správy, všech různých firem, od malých po ty největší.

Informační systém Helios by měl pomoci podnikatelům nebo živnostníkům, orientovat se v množství důležitých věcí, které k činnostem a potřebám každé firmy patří, bez ohledu na to, o jak velkou firmu se jedná nebo jakého je zaměření. U informačních systémů je velmi důležitá znalost domácího trhu a především musí být technologicky na výši. Velmi důležité je ale především to, aby byl tento it systém přizpůsoben konkrétním potřebám uživatelů. I proto je nabídka specializovaných modulů tak rozsáhlá, počínaje obchodem, přes služby a výrobu, až po oblast veřejné správy. Všechny produkty jsou doplněné bohatou nabídkou služeb, ať těch základních jako je instalace programu, konzultace ale i školení k modulům, nebo speciálních služeb jako například analytické a programovací práce, opravy a převody dat, Instalace a konfigurace počítače, konfigurace, nastavení, nebo i správa počítačové sítě. Systém Helios obsahuje několik edicí, jako je crm (customer relationship), což znamená systém řízení vztahů se zákazníky, jedná se o databázovou technologii, která pomáhá shromažďovat, zpracovávat a co nejvíce využívat znalost zákazníků, od jejich potřeb až po způsob, jak zákazníky odhadnout a mít co nejvyšší obrat. Další je ERP systém (Enterprise Resource Planning), který automatizuje a integruje obrovské množství procesů, které souvisí s činností a požadavků firmy. Ať již se jedná o výrobu, distribuci, správu majetku, logistiku, prodej, fakturaci nebo účetnictví.

Podívejte se, jak systém Helios pro účetnictví vypadá:Upravené verze systémů pro různé oblasti podnikání, se označují se jako branžová řešení. Poslední je potom účetní program, lehce ovladatelný, komplexní, ekonomický a informační systém, s jehož pomocí se stane účetnictví snadnou záležitostí.

Výhody informačního systému Helios jsou jasné, zrychlení a zprůhlednění vaší práce, nabídka inovace a získání většího zájmu klientů a tím méně práce, za kratší čas. Systém mi byl doporučený známým, a proto jsem si o něm zjistil tolik informací. Sám jsem měl možnost jej využít a byl jsem opravdu nadšený, v čem všem může podnikatelům pomoci.