so30052015

Poslední aktualizaceso, 11 kvě 2013 11am

Back Jste zde: Emag Software Menu Multimédia Skype: Sweepstakes

Skype: Sweepstakes

Projekt Sweepstakes nabízí studentům po celém světě možnost video hovoru přes Skype s takovými osobnostmi, jako jsou například Steve Harvey, James Patterson, Dylan a Cole Sprouse, Jackie Collins nebo Tinsel Korey.
Firma Skype dnes spustila projekt s názvem Connected Classroom Sweepstakes (Sázka na spojení se školními třídami), který nabízí školám z celého světa možnost vyhrát jednou za život živý video hovor přes Skype se známými celebritami, jako jsou Steve Harvey, James Patterson, Dylan and Cole Sprouse, Jackie Collins and Tinsel Korey. Tento projekt, který probíhá na stránce Skype in the classroom na Facebooku, umožňuje učitelům využít výhody video hovorů ve třídě a poskytnout studentům jedinečnou příležitost setkat se ve středu 6. června naživo se celebritou, prostřednictvím video hovoru přes Skype.

"Díky video hovorům přes Skype můžeme poskytnout známým hercům, umělcům, filmovým hvězdám a autorům příležitost podělit se o svůj příběh se studenty,"

řekl Andy Schmidt, ředitel divize Skype ve firmě Microsoft se zaměřením na sociální potřeby.

"Ve firmě Skype věříme, že sdílení zkušeností může značně přispět ke zkvalitnění výuky. Cílem tohoto projektu je poskytnout učitelům příležitost ocenit hodnoty, které video hovory jejich třídám mohou nabídnout. Současně je tento projekt dalším důkazem víry společnosti Skype v to, že ty nejlepší způsoby výuky by měly být dostupné všem."

Do projektu se mohou zapojit studenti K-12 (ve věku od 3 do 18 let), učitelé a pracovníci ve vzdělávání, kteří jsou členy bezplatné online komunity Skype in the classroom (Skype ve třídě). Tato služba pomáhá více než 28 tisícům registrovaným učitelům z celého světa využívat
Skype pro zkvalitnění výuky studentů.

Učitelé se mohou na Facebooku zapojit následovně:
  • Klikněte na "To se mi líbí" na stránce Skype in the classroom na Facebooku
  • Zaregistrujte se do Skype in the classroom (pokud již nejste registrovaným členem
  • S pomocí 150 slov (nebo méně) popište způsob jakým používáte, nebo byste chtěli používat Skype ve vaší třídě
Učitelé mohou své příspěvky vkládat na stránce Skype in the classroom na Facebooku, a to počínaje dneškem až do čtvrtka 24. května do 17:59 hod. Z došlých příspěvků bude náhodně vybráno 5 vítězů. Výhercům bude v úterý 29. května v 8:00 zaslán e-mail a 30. května ve 3:00 ráno budou výsledky oznámeny veřejně. Rozhovory se celebritami se uskuteční ve středu 6. června mezi 4-7 hodinou nebo podle časových možností dané celebrity.Projekt Skype in the classroom (Skype ve školní třídě) má více než 28 tisíc registrovaných učitelů ve 190 zemích světa, jejichž počet stále roste a nabízí tisícům studentů z celého světa možnost zúčastnit se zajímavého způsobu výuky. Skype pomáhá studentům objevovat nové kultury, jazyky a myšlenky bez toho, aniž by museli opustit třídu.

Více informací o projektu Connected Classrooms Sweepstakes (Sázka na spojení se školními třídami) najdete na webové stránce http://education.skype.com nebo navštivte stránku Skype in the classroom (Skype ve třídě) na Facebooku.